Príležitosť podnikania

Vitajte v CIMENTART, v svetovej jednotke Mikrocementu a Mikromalty.

Výsledkom niekoľkých rokov výskumu a vývoja bolo privedenie na trh Mikrocement CIMENTARTEsteticky a technologicky dokonalý produkt.

CIMENTART sa v súčasnej dobe nachádza vo fáze nepretržitého rastu. Obchodné modely ktoré sme vytvorili, v kombinácii s vysokou kvalitou našich výrobkov sú tak funkčné, že spôsobili že náš Mikrocement sa rýchlo presadil v niekoľkých krajinách, a to v Španielsku, Portugalsku, Grécku, Írsku, Švajčiarsku, Taliansku, Rusku, Nemecku, Fínsku, Panama, Kolumbia, Senegale, Brazílii a v Mexiku, a v mnohých z nich je jednotkou na trhu.

Boli sme prvými výrobcami Mikrocementu, ktorí získali Certifikáty kvality ISO 9001:2008 a tiež prvá európska spoločnosť s prvou výrobou v Južnej Amerike (Brazília), tiež pôsobíme v Spojených štátoch, s 15 zastúpeniami otvorenými v januári 2014. 

Boli by sme radi, keby ste patrili aj vy do tejto veľkej rodiny CIMENTART a mohli sme sa na Vás spoľahnúť, aby sme aj naďalej boli najrýchlejšie rastúcou značkou Mikrocementu vo svete.

Náš technický tím Vám rád poradí a pomôže ako sa vydať do tohto nového dobrodružstva spoločne. Naše skúsenosti a cieľavedomosť sú zárukou úspechu.

CIMENTART je Vaša značka. CIMENTART je Vaša budúcnosť.

Krásny pozdrav z Alicante (Španielsko).

Juan Aranda

Manažér Cimentart Microcement SL