Naším cieľom bolo vždy vytvoriť novú príležitosť pre ostatných ľudí aby mohli mať lepší životný štandard s našimi obchodnými modelmi.

Náš Zámer

V máji 2010 sa zakladatelia CIMENTART rozhodli určiť smer, ktorým sa spoločnosť bude uberať a aký bude v skutočnosti jej účel.

Čítaj viac

Príležitosť podnikania

Vitajte v CIMENTART, v svetovej jednotke Mikrocementu a Mikromalty.

Čítaj viac

Obchodné Modely

Vzhľadom k tomu že Mikrocement je jeden z produktov s vysokým aktuálnym dopytom, CIMENTART zavádza rôzne obchodné modely vhodné pre akéhokoľvek jednotlivca, odborníka alebo firmu v odbore.

Čítaj viac

CimentArt Profesionál

Profesionál CIMENTART je osoba, ktorá absolvovala školenie CIMENTART s našimi Technikmi v ktoromkoľvek z našich zariadení. Po absolvovaní zaškolenia, ste perfektne pripravení realizovať svoje vlastné práce.

Čítaj viac

CimentArt Zastúpenie

Ešte viac profesionálnym spôsobom, CIMENTARTponúka možnosť otvoriť Zastúpenie CIMENTART.

Čítaj viac

CimentArt Distribučné Centrum

CIMENTART Distribučné Centrum je profesionál alebo spoločnosť zodpovedná za celý predaj a distribúciu Produktov CIMENTARTv inom štáte, krajine alebo konkrétnom regióne, vrátane predaja Zastúpení CIMENTARTv tomto štáte, krajine alebo konkrétnom regióne.

Čítaj viac

CimentArt Organizácia

Organizácia CIMENTART je jeden celý kompletný mechanizmus.

Čítaj viac

CimentArt Technická Podpora

Dôležitým atribútom CIMENTART je podpora a technická pomoc akémukoľvek zákazníkovi, bez ohľadu na zvolený Obchodný Model.

Čítaj viac

CimentArt Štandardy Kvality

Pre vývoj štandardov kvality, CIMENTART Microcement SL uvádza ako referenciu dodržiavanie obsahu Európskych Noriem UNE-EN ISO 9001:2008. CIMENTART bol prvým výrobcom Mikrocementu, ktorý získal Certifikáty Kvality ISO 9001-2008.

Čítaj viac

CimentArt: Zelená Planéta

ZELENA PLANÉTA CIMENTART – ÚCTA K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Čítaj viac