Obchodné Modely

Vzhľadom k tomu že Mikrocement je jeden z produktov s vysokým aktuálnym dopytom, CIMENTART zavádza rôzne obchodné modely vhodné pre akéhokoľvek jednotlivca, odborníka alebo firmu v odbore.

Každý obchodný model bol vyvinutý tak aby sa jednoduchým spôsobom prispôsobil Vašej situácii, zamestnaniu alebo podnikaniu, ktoré v súčasnej dobe máte.

Je stanovených 6 rôznych Obchodných Modelov CIMENTART:

 - Aplikátor CIMENTART  

 - Profesionál CIMENTART

 - Distribučný Kanál CIMENTART

 - Zastúpenie CIMENTART 

 Distribučné Centrum – CDC CIMENTART 

 - Organizácia CIMENTART  

 

S využitím informácií obsiahnutých na našej webovej stránke cimentart.sk, už viete aký je výrobný proces, prevádzková schéma, rôzne Výrobky CIMENTART a naše pokrokové obchodné modely.

Tieto obchodné modely sú vyvinuté z našej osobnej skúsenosti implementované v rôznych mestách a krajinách.

Boli sme priekopníci aktivít s Mikrocementom.

Mikrocement je produkt, ktorý je na trhu od roku 2009, svoj vrchol dosiahol na začiatku roku 2011 a v súčasnej dobe je považovaný za dekoratívny náter s najväčším dopytom v oblasti výstavby, rekonštrukcie a dekorácie.

Z tohto dôvodu a s našou dlhodobou skúsenosťou vieme a máme úplnú istotu, že akýkoľvek obchodný model ktorý tu je uvedený, funguje. Počas všetkých týchto rokov sme zaviedli opatrenia, ktoré boli úspešné a eliminovali tie, ktoré nám nedali žiadne výsledky, a tak sme vytvorili takmer dokonalé podnikateľské modely a systém pre odhalenie chýb a nefunkčností.

Na to sme vytvorili systém písomnej dokumentácie, v ktorej je vždy odpoveď na akúkoľvek otázku a kde sú všetky opravy pre prípadné chyby v aplikácii.

Sme radi, že ste súčasťou veľkej rodiny CimentArt.