Zariadenie

Zariadenia, s ktorými pracuje naša spoločnosť sú navrhnuté tak, aby sme mohli našim zákazníkom ponúknuť najvyššiu možnú kvalitu. Z funkčného hľadiska môžeme rozdeliť naše zariadenia do nasledujúcich oblastí:

Showroom Alicante

Obchodné Oddelenie a Showroom

Nachádza sa v El Campello (Alicante) a našich zastúpenia. Určené pre priamy zákaznícky servis, kde sa nachádzajú naše vzorky, na ktorých môžete vidieť a poznať všetky funkcie, farby a povrchové úpravy nášho produktu na rôznych podkladoch a povrchoch.

Technické a Výrobné Oddelenie

Naša továreň je zodpovedná za technickú oblasť a výrobu. Skladá sa z vysoko kvalifikovaných odborníkov a je optimalizovaná na poskytovanie rýchlych a kvalitných služieb našim zákazníkom. Náš výrobný systém disponuje procesmi najvyššej kvality.

Oddelenie Výskumu a Vývoja

Sme výrobcovia a našim záväzkom je dennodenne zlepšovať naše materiály. To nás viedlo k dispozícii najlepšieho produktu na trhu. Preto má naše oddelenie výskumu a vývoja k dispozícii technológie na vykonávanie analýzy a potrebných testov pre neustále zlepšovanie našich výrobkov a vývoj nových materiálov.

Vzdelávací Priestor

Slúži na poskytovanie školení aplikácie mikrocementu. Je nevyhnutné, aby aplikátori mikrocementu mali dobré vedomosti, zručnosti a skúsenosti s aplikačnou metódou, aby bola zaručená dokonalá povrchová úprava. To je dôvod, prečo v našich zariadeniach máme pripravené priestory kde môžeme ponúknuť kvalitné kurzy, prispôsobené a šité na mieru potrebám našich zákazníkov.

Oddelenie Technickej Podpory

Poskytujeme bezplatnú službu pre všetkých našich zákazníkov, kde ponúkame účinnú technickú pomoc s prípadnými otázkami alebo ťažkosťami, ktoré môžu vzniknúť ohľadom podkladov, aplikačných metód, konečných úprav, atď.