NAŠA Vízia

01.

Na základe našich skúseností, koncový zákazník chce a kupuje mikrocement (okrem iného aj preto, pretože tento produkt je moderný a je považovaný za veľmi estetický ) hlavne preto, že ide o produkt, ktorý je čistý a aplikuje sa na akýkoľvek povrch a nie je potrebná žiadna veľká práca pre jeho aplikáciu.

02.

Mikrocement je ideálný produkt pre akúkoľvek domácnosť, kanceláriu, alebo obchodné priestory. Je aplikovateľný na akýkoľvek povrch a to aj vo vlhkých oblastiach ako sú sprchy, alebo vonkajšie terasy, čo mu dáva takú veľkú všestrannosť a široké pole aplikácie, že prakticky neexistujú žiadne medze.

03.

Mikrocement je na trhu už konsolidovaný produkt vďaka jeho vlastnostiam, výsledkom, estetike, čistote a ďalším početným výhodám.

NAŠA Misia

Cieľom CimentArtu je byť lídrom na trhu na svetovej úrovni pokiaľ ide o Mikrocement. Byť lídrom neznamená, že neexistuje konkurencia, ale pre nás to znamená byť uznávanou spoločnosťou s najlepším produktom a najväčším podielom na trhu v mikrocementových náteroch v každej krajine.
Boli sme priekopníkmi na trhu mikrocementu a nahromadili veľmi vysoké znalosti v oblasti dekoratívnych náterov. Znalosti musia byť dostupné pre všetkých a z toho dôvodu to umožňujeme každej osobe, alebo spoločnosti.
Našim cieľom je vytvoriť sieť franšíz, zástupcov a aplikátorov, ktorí si môžu vytvoriť alternatívny biznis v stavebníctve, renovácií alebo tradičnej dekorácii, aplikujúc mikrocement vysokej kvality, vytvárajúc veľmi estetické priestory, bez prachu a nečistôt a rýchle, ekonomické práce pre zákazníkov.
Našou obchodnou politikou je: Mať najlepší produkt, s najlepšou cenou a skladom vždy k dispozícií, a stále zabezpečiť správnu aplikáciu nášho mikrocementu.

Budúcnosť mikrocementu je teraz realitou s CimentArt!